Прайс на ремонтные работы скриті люки під плитку

Будівельна компанія в Києві Наві-Груп

Строительная компания в КиевеБудівельна компанія в Києві Наві - Груп« Наві Груп» - українська проектно -будівельна компанія у Києві , що пропонує комплексні ремонтно - будівельні послуги: від дрібного ремонту , до виконання будівельних робіт «під ключ».

Фахівці компанії накопичили значний досвід , виконуючи роботи в столиці України і в інших регіонах протягом 7 років. Фірма займае хороші позиції серед компаній, що працюють в ремонтному секторі послуг , оскільки має в своєму розпорядженні колектив кваліфікованих фахівців-будівельників. Крім них , свій внесок в репутацію фірми вносять дипломовані архітектори , дизайнери , інженери з великим досвідом роботи (не менше 10 років).

Приймаючи замовлення , наша будівельна компанія починає роботу з створення ескізу і попереднього плану роботи. Фахівці проінформують клієнта про всі дрібниці і принципах процесу , а також порекоендують необхідні матеріали . По завершенню будівельних послуг, ми надаємо повний звіт про виконану роботу із зазначенням вартості та кількості матеріалів, що використовуються на кожному етапі проекту.

Як і великі будівельні компанії Києва , «Наві Груп» відрізняється високим рівнем виконання робіт . Ми однаково якісно та професійно виконуємо як косметичний , так і елітний варіанти ремонту житлових чи комерційних приміщень з урахуванням усіх побажань замовника. Використовуючи сучасні будівельні матеріали , фахівці застосовують професійний інструмент і новітні технологічні розробки при їх точному дотриманні .

В основу діяльності компанії закладені принципи , які виражаються :

  • в індивідуальному підході до клієнта;
  • у незмінності ціни після укладення договору;
  • у здійсненні поетапної оплати;
  • у наданні 2 річного гарантійного терміну на всі види будівельних робіт;
  • у фіксованому терміні здачі об'єкта;
  • в безкоштовних консультаціях з усіх питань ремонту;
  • в повній конфіденційності інформації, що стосується замовника.

Будь-які будівельні послуги починаються з оцінки приміщення , яку проводить фахівець після отримання замовлення. Потім розробляються ескізи планованого інтер'єру , складається план і кошторис. Далі йде процес виконання робіт та після завершення післяремонтне прибирання приміщення.

Якісно виконаний ремонт , як правило, перевершує всі очікування замовника, мабуть, тому число постійних замовників зростає.

Ви втомилися відвідувати сайти будівельних компаній? Шукаете справжніх професіоналів у наданні будівельних послуг в Києві? Звертайтеся в «Наві Груп» - наша будівельна компанія завжди готова запропонувати вам найбільш вигідні умови співпраці при гарантії високої якості послуг .

  G Analytics